BAZAR FIREM

Návod na vložení nabídky

Pro vložení nabídky na náš internetový portál musíte být registrováni.
Registraci můžete provést přímo
zde nebo na úvodní straně "REGISTRACE ZDARMA" (uvedeno vlevo dole).

V registračním formuláři je třeba vyplnit všechna povinná pole (označeno *). V případě, že registrace proběhne v pořádku, bude na Váš kontaktní email zaslána zpráva o úspěšné registraci spolu s přihlašovacími údaji. Součástí zprávy bude mj. také tzv. "aktivační link".

 

Pro aktivaci účtu je nutné „aktivační link“ otevřít v internetovém prohlížeči, kde systém ověří platnost Vaší e-mailové adresy, poté již bude možné přihlásit se do portálu BAZAR FIREM.

K opětovnému přihlášení použijte tlačítko "PŘIHLÁSIT SE" na úvodní stránce.login1

 

VLOŽIT NABÍDKU

 

Po přihlášení do našeho uživatelského rozhraní získáte přístup k novému menu, zde naleznete základní možnosti pro zadání nabídky a poptávky.

 

 

V případě zájmu o zadání nové nabídky zvolte "VLOŽIT NABÍDKU" a poté vyplňte jednoduchý formulář. Ve  formuláři je třeba vyplnit všechna povinná pole (označeno *), ovšem doporučujeme vyplnit i pole nepovinná (co nejpodrobněji specifikovat nabídku), neboť získané informace nám poté umožní určit nejvhodnějšího zájemce.Odeslat nabídku do databáze

Po vložení konkrétní nabídky Vás budeme v nejbližším možném termínu kontaktovat a navrhneme Vám termín jejího zveřejnění. Podmínkou zveřejnění nabídky je předchozí úhrada ceny inzerce. Zálohovou fakturu obdržíte spolu s dalšími informacemi na Váš e-mailový účet. Pro identifikaci platby používejte vždy číslo zálohové faktury. Platbu faktury je možné provést online přes PAYSEC systém, nebo bankovním převodem (na požádání je možné platbu provést v hotovosti v našich kancelářích v Praze nebo v Mladé Boleslavi). Jakmile požadovanou částku obdržíme, odešleme Vám daňový doklad a inzerát do 24 hod zaktivníme.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.